Lékárna Sušice - Náměstí Míru Lékárna Horazdovice Lékárna Kašperské Hory Lékárna Kolinec

Alphega lékárna

ALPHEGA LÉKÁRNY

Alphega lékárna je přední síť nezávislých lékárníků v Evropě.  První Alphega lékárna byla otevřena v roce 2001 a dnes čítá více než 4 800* nezávislých lékáren v 7* evropských zemích – Česká republika, Francie, Itálie, Holandsko, Rusko, Španělsko a Velká Británie. Tento počet významně vzrostl v březnu roku 2014, kdy bylo rozhodnuto o přejmenování německé sítě Vivesco zahrnující 950* členů na Alphega lékárnu.

„Vaše zdraví je naší prioritou"

Koncept Alphega lékárny vyvinula a rozvíjí společnost Alliance Healthcare, největším distributorem léčivých přípravků a dalšího zdravotnického sortimentu v Evropě. Alliance Healthcare  nabízí nezávislým lékárníkům a farmaceutickým výrobcům inovativní služby s přidanou hodnotou.  Nezávislým lékárníkům a farmaceutickým výrobcům nabízí spolupráci a komplexní paletu služeb s přidanou hodnotou.

Náš slib

Protože chápeme důležitost pocitu zdraví, trávíme spoustu času rozvíjením dovedností zaměstnanců Alphega lékáren v široké škále zdravotních stavů, a zaměřujeme se na vynikající služby zákazníkům. To znamená, že vám následně mohou poskytovat důvěryhodné odborné rady a podpořit vás, když to nejvíce potřebujete.

Jako váš první kontaktní bod v případě zdravotních problémů víme, že naši lékárníci vám musí být k dispozici, aby si s vámi promluvili o vašich obavách, a že vám mohou dát pocit jistoty tím, že vám poskytnou vhodná doporučení. To je důvod, proč jsou Alphega lékárny snadno přístupné a výhodně umístěné ve velkém počtu měst nejen v České republice, ale i dalších státech Evropy. Počet Alphega lékáren se neustále rozšiřuje, takže můžeme veřejnosti poskytovat tu nejlepší zdravotní péči.

Alphega lékárna je jiná, protože se soustřeďuje na poskytování produktů a služeb, které jsou šité na míru vašim potřebám, včetně úžasných sezónních nabídek, které jsou pečlivě vybírány, aby vám poskytly ten nejlepší rozsah vhodných produktů za konkurenční ceny. Úzce spolupracujeme s našimi členy a jejich pacienty, abychom zajistili, že naše prodejny nabízí vstřícné prostředí, kde můžete najít vše, co potřebujete, abyste byli zdraví, a také abychom vám pomohli a podpořili vás vždy, když potřebujete poradit.

2014 © ASTER PHARMA s.r.o. - Všechna práva vyhrazena
Tvorba stránek: Petr Tichý